Вітаємо переможців

З 14 січня 2017 року розпочався ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Уже відбулися олімпіади з хімії, англійської мови, української мови та літератури, в яких взяли участь 6 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської ОТГ. Ми вже маємо перші призові місця:

• Хімія: ІІ місце – Нестеренко М. (10 кл., КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2») (вчитель Щебликіна О.М.);
  • Українська мова та література:

ІІ місце: Шавлюк А. (10 кл., КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ № 1») (вчитель Латиш Т.А.);

ІІ місце – Щебликіна В. (10 кл., КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія») (Філь Г.Б., Слічна Л.Г.);

ІІІ місце Люта Д. (9 кл., КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» (Філь Г.Б., Слічна Л.Г.);

ІІІ місце Можаєва В. (10 кл., КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія») (Філь Г.Б., Слічна Л.Г.).

Вітаємо наших учнів-переможців та вчителів-наставників за перші здобутки на обласному етапі інтелектуальних змагань!