Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Гуртом справу зроблено

Наш комунальний заклад "Веселівська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 2" збудований у 1977 році. Звичайно, комунікації потребують заміни. У цьому навчальному році вийшла з ладу зливна система школи, яка проходить через підвальне приміщення закладу. Виконати ремонтні роботи самотужки нам було не під силу, бо цьому завадили грунтові води.

 

 

 

За допомогою ми звернулися до голови Веселівської селищної ради П.М.Кіяшка, який миттєво дав доручення своєму заступнику С.А. Бабарику та керівництву КП ВРВКГ «Райводоканал» допомогти нашій школі у вирішенні цієї проблеми.

Усього за кілька днів спільними зусиллями селищної ради, КП ВРВКГ «Райводоканал», працівників школи нам вдалося відкачати воду, відремонтувати зливну систему, полагодити каналізаційні комунікації.

Колектив нашої школи дуже вдячний селищному голові П.М. Кіяшку, заступнику голови селищної ради С.А. Бабарику, директору КП ВРВКГ «Райводоканал» О.С. Кравцову, заступнику директора по виробництву В.Ю.Волкову, працівнику О.О. Величку, працівникам школи А.Г. Нєстєрову, М.В. Черчовичу за оперативне реагування та дієву допомогу. Добре, що поряд з нами завжди є небайдужі люди, які у будь-який момент прийдуть на допомогу.

Л.Нестеренко,

директор КЗ «Веселівська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»« повернутися до списку новин