Вітаємо переможців Обласної виставки-конкурсу дитячої творчості «Берегиня роду українського»!

З метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей,  заохочення її до творчої самореалізації, залучення до кращих традицій національної культури, збереження культурної спадщини в Україні з вересня по грудень 2016 року була проведена Обласна виставка-конкурс дитячої творчості «Берегиня роду українського».

На конкурсі було представлено понад 1000 експонатів декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлених з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста тощо.

За результатами оцінювання робіт обласне журі визначило переможцями:

ІІ місцеПапазян Софія – учениця КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» (керівник Ларіонова Л.В.);

ІІ місцеКлочко Уляна – учениця КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» (керівник Єрмакова Л.В.);

ІІІ місцеЛаріонов Микита – учень КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» (керівник Ларіонова Л.В.);

ІІІ місцеСулім Вероніка – учениця КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» (керівник Ларіонова Л.В.).

Відділ освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету селищної ради