Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Декада англійської мови у гімназії

З 13 по 23 лютого у КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» проходить декада іноземної мови, в якій беруть участь вчителі англійської мови, музики, трудового навчання та учні 2-11 класів закладу.

08:41 21.02.2017

Вітаємо переможців!

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та спеціалісти виконкому селищної ради вітають з перемогою у Першому відкритому чемпіонаті інтелектуальної гри «Фортуна» збірну команду вчителів Веселівської ОТГ у складі: Олег Федоров (капітан), Сергій Волошин, Ігор Подольський, Ігор Ревтов, Сергій Маляревич, Лариса Маляревич.

09:28 20.02.2017

Відбулось засідання МО вчителів біології

17 лютого на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулось засідання методичного об’єднання координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів біології.

19:34 19.02.2017

Команда нашої громади стала срібним призером відкритого обласного турніру з волейболу серед ветеранів

18 лютого в смт Михайлівка пройшов відкритий обласний турнір з волейболу серед ветеранів від 40 років, у якому взяли участь команди з міст Оріхова, Дніпрорудне, смт Михайлівки та наша команда «Ізвєстія».

18:57 19.02.2017

Конкурс «Міс Веселе – 2017» набирає обертів!

Йде активне голосування за «Міс глядацьких симпатій», у якому наразі взяло участь понад 2500 осіб, і яке буде зупинене безпосередньо під час конкурсу (https://vk.com/idkirilenkoiulya).

16:55 18.02.2017

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет, відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради щиросердно вітають учителя фізичного виховання КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2"

10:06 18.02.2017

Незабаром Масляна

Художній керівник Широківського будинку культури Сергій Мінаков продовжує зі своїми підопічними готуватися до Масляної.

19:36 17.02.2017

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПЕРІОДИЧНИМИ ВИДАННЯМИ

13 лютого у Веселівському професійному аграрному ліцеї була проведена виховна година з учнями 15 та 21 групи, на  якій вони мали змогу ознайомитись з новими періодичними виданнями, що отримує селищна бібліотека в 2017 році.

16:22 16.02.2017