Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Долучаймось до акції «З миру по книжці»

Наближається один з найулюбленіших днів для всіх закоханих – День Святого Валентина. Цього дня зазвичай зізнаються у коханні, дарують солодкі подарунки та валентинки. Але мало хто знає, що 14 лютого у всьому світі також відзначають Міжнародний день дарування книг.

Це свято одне з наймолодших в календарі. Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей у всьому світі подарувати 14 лютого книгу.

Тож і наша бібліотека пропонує об’єднати ці два свята й подарувати у цей день книги, бо книга – це подарунок, який ніколи не зів’яне!

Звертаємось до всіх з проханням: якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть гарним побажанням і подаруйте їх нашій бібліотеці!

Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! Усі книги будуть розмішені на виставці у нашій бібліотеці.

Пропонуємо всіх небайдужих залучитись до бібліо-акції «З миру – по книжці».

Колектив селищної бібліотеки« повернутися до списку новин