Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Танцювальний колектив "Статус" дякує за нові сценічні костюми

Наприкінці 2016 року за рахунок благодійніх внесків батьків та спонсорського внеску від керівництва "МЕЛІТОПОЛЬГАЗ" для молодшої групи танцювального колективу "Статус" селищного будинку культури були придбані українські сценічні костюми.

Також для колективу старшої групи за кошти спецрахунку будинку культури придбали 12 пар танцювального народного взуття.

 

У січні поточного року за рахунок батьківських коштів було придбано тканину для пошиву сценічних костюмів для середньї та старшої групи колективу "Статус". Наразі виготовлення костюмів знаходиться на стадії пошиву, який також здійснюється за рахунок батьківських коштів. Наприкінці квітня 2017-го відбудеться звітний концерт студії естрадно-спортивного танцю "Статус" селищного будинку культури, де учасники зможуть продемонструвати не тільки танцювальні номери, а й нові сценічні костюми.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Танцювальний колектив "Статус" висловлює щиру подяку батькам учасників студії, Веселівському Цеху Газового господарства в особі Кудрі О.А., голові правління "Мелітопольгаз" Новаку М.Г. та завідувачу селищного будинку культури Дьяченко Н.В. за матеріальну підтримку та розвиток талановитих дітей нашого краю.

 

 « повернутися до списку новин