Дата: від до Скинути

Працівники відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» обмінялись досвідом роботи

Вже стало доброю традицією проводити навчально-методичні наради у відділі соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр соціальних послуг» селищної ради з метою підвищення професійного рівня фахівців із соціальної роботи.

16:49 02.03.2017

Участь КУ «Центр соціальних послуг» у засіданні координаційної ради з питань сім’ї, жінок, охорони материнства і дитинствау

Питання створення системи комплексної соціально-психологічної підтримки сім’ям та особам, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства були розглянуті на засіданні координаційної ради з питань сім’ї, жінок, охорони материнства і дитинства, яке відбулася під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігоря Мещана 28 лютого 2017 року.

15:07 01.03.2017

Новини Веселівського районного центру зайнятості

24 лютого поточного року відбулася зустріч з педагогічним колективом КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.», на якій фахівець центру зайнятості Наталія Бердник розповіла про спектр послуг служби зайнятості.

10:44 01.03.2017

Звернення головного лікаря Веселівського ЦПМСД селищної ради з нагоди Всесвітнього дня імунітету

Тільки 10% людей можуть похвалитися потужним імунітетом, що захищає їх від переважної більшості захворювань. Ще 10% мають вроджений імунодефіцит. Вони хворіють досить часто. У решти 80% сила імунної системи безпосередньо залежить від умов і способу життя. Так, 80% імунної системи знаходиться в кишечнику.

10:26 01.03.2017

Веселівський районний центр зайнятості інформує

Веселівський районний центр зайнятості протягом багатьох років плідно співпрацює з сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами у сфері професійного навчання безробітних громадян на курсах цільового призначення за різними напрямками.

08:33 01.03.2017