Дата: від до Скинути

Відбулася перевірка працівниками КУ «Центр соціальних послуг» щодо якості та наданні соціальних послуг

Цього тижня директор установи Галина Жигірь разом із завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Анною Мельничук провели перевірку якості надання соціальної послуги – догляд вдома – соціальними робітниками громадянам похилого віку.

15:34 03.03.2017

Працівники КУ «Культурно-мистецький центр» готуються до святкування 8 Березня

Учора, 1 березня, відбулось чергове засідання оргкомітету з питань проведення святкування Міжнародного жіночого дня на території Веселівської ОТГ. Захід пройшов під головуванням заступника селищного голови Ілони Бабаніної та за участі секретаря ради Раїси Стогній.

19:42 02.03.2017

Оголошення

ООО ТК «Эконом Плюс» (сеть продовольственной группы товаров) требуется Директор магазина (пгт. Веселое)

19:27 02.03.2017

Працівники відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» обмінялись досвідом роботи

Вже стало доброю традицією проводити навчально-методичні наради у відділі соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр соціальних послуг» селищної ради з метою підвищення професійного рівня фахівців із соціальної роботи.

16:49 02.03.2017

Участь КУ «Центр соціальних послуг» у засіданні координаційної ради з питань сім’ї, жінок, охорони материнства і дитинствау

Питання створення системи комплексної соціально-психологічної підтримки сім’ям та особам, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства були розглянуті на засіданні координаційної ради з питань сім’ї, жінок, охорони материнства і дитинства, яке відбулася під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігоря Мещана 28 лютого 2017 року.

15:07 01.03.2017