Дата: від до Скинути

Голови найуспішніших громад Запорізької області взяли участь у конференції «Трансформація-2017. Що реформа децентралізації дасть людям»

9 березня Запорізьке регіональне відділення АМУ за підтримки Запорізького Медіа Центру зібрало голів найуспішніших громад Запорізької області на конференцію «Трансформація-2017. Що реформа децентралізації дасть людям».

22:01 16.03.2017

Веселівська ОТГ стала однією з 12 громад України, які отримають фінансування на створення ЦНАПів від U-LEAD

14 березня відбулося урочисте підписання меморандумів про співпрацю між представниками 12 об’єднаних територіальних громад з різних регіонів України та компанією SKL International щодо створення в цих громадах центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

13:37 16.03.2017

ВІТАЄМО!

Вітаємо з Днем народження депутата Запорізької обласної ради

11:47 16.03.2017

У ДНЗ «Веселівський ПАЛ» розпочався період весняно-польових робіт

З початку тижня колектив ДНЗ «Веселівський ПАЛ» вийшов на свої угіддя, щоб підготувати грунт до посіву ранніх ярих культур. Паралельно з польовими роботами вихованці ліцею проводять роботи з благоустрою узбіч доріг, які прилягають до території земельної ділянки навчального закладу.

21:34 15.03.2017

Відбулась нарада з соціальними робітниками комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради

15 березня завідуючий відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» Анна Мельничук під час наради проаналізувала роботу соціальних робітників за січень – лютий 2017 року.

16:40 15.03.2017

Учні КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» на практиці навчаться вирощувати овочі та квіти

Підходять до логічного завершення будівельні роботи на території КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1». Тут, прямо біля будівлі школи, побудовано нову сучасну теплицю.

14:30 14.03.2017