Веселівський районний сектор ГУ ДСНС інформує

22 травня близько 9 год. 10 хв. до ПЗЧ пожежно-рятувального підрозділу 13-ДПРП ГУ ДСНС надійшло повідомлення про те, що за адресою смт Веселе вул. Центральна, 189 у житловій квартирі 4-х поверхового житлового будинку сталася пожежа. О 10 год. 15 хв. пожежу було ліквідовано. Причина пожежі коротке замикання електромережі.

24 травня близько 09 год. 05 хв. до ПЗЧ пожежно-рятувального підрозділу 13-ДПРП ГУ ДСНС надійшло повідомлення про те, що за адресою смт Веселе вул. Бобрових, 22 у квартирі 5-ти поверхового житлового будинку сталася пожежа. О 10 год. 45 хв. пожежу було ліквідовано. Причина пожежі пустощі дітей з вогнем. На місці всіх подій працювала оперативно-слідча група Веселівського ВП Мелітопольського ВП ГУ НП  у Запорізькій області.

Веселівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх громадян нашого району: Дотримуйтесь вимог безпеки при експлуатації електромережі та електрообладнання, категорично не використовуйте пошкоджену електромережу та електрообладнання. Не користуйтеся несправними електроприладами! У разі виникнення пожежі, категорично заборонено гасити електричні прилади водою! Не перевантажуйте електромережу – це призводить до короткого замикання. Рекомендуємо всім мешканцям району забезпечити власні домоволодіння сертифікованими вогнегасниками. Не наражайте себе на небезпеку, лише сурове виконання норма правил пожежної безпеки – запорука збереження життя кожної людини та Ваших матеріальних цінностей, розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!

Олександр Баша,

Начальник Веселівського районного сектору