У школах громади пролунав останній дзвоник

26 травня у школах Веслівської ОТГ пролунав останній дзвоник.

Урочисті лінійки в усіх загальноосвітніх навчальних закладах відвідали представники селищної ради, які привітали учнів, вчителів та батьків із закінченням навчального року, школярам побажали приємного відпочинку, а випускникам – вдалого старту в доросле життя.

Під час урочистостей найкращі учні за результатами навчального року отримали грамоти, похвальні листи та нагороди.

Цього року останній дзвоник пролунав для 1262 учнів Веселівської ОТГ, у тому числі для 80 одинадцятикласників та 100 дев’ятикласників, на яких попереду ще чекають випробування у вигляді державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Випускні вечори для старшої школи у 2017 році пройдуть орієнтовно 16 – 18 червня.