Запорізька область, Мелітопольський район

Оперативна нарада керівників закладів освіти

16:39 23.09.2021

ЗМІНИ ДО ПОСТАНОВИ № 1236: УМОВИ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У «ЖОВТІЙ» ЗОНІ

22 вересня на засіданні Уряду  Міністерством освіти та науки України ініційовано внесення змін до Постанови №1236. Таким чином в Україні змінено умови роботи закладів освіти під час посилення карантинних обмежень.

10:24 23.09.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ З БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ТА БЮДЖЕТУ ДЛЯ ГРОМАДЯН ТРИВАЄ.

22 вересня у приміщенні Центральної бібліотеки, як і було заплановано, відбулася зустріч із працівниками комунальних установ, громадських організацій, які виявили бажання більш детально ознайомитись із можливостями участі громадян у процесі прийняття рішень в нашій громаді.

17:17 22.09.2021

“ЖОВТА ЗОНА”: ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ В РАЙОНАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення щодо переходу країни у  “жовту” зону з з 00 год 00 хвилин 23 вересня. У нових умовах змінюється і формат роботи шкіл, дитсадків та вишів. Як саме працюватимуть освітні заклади в районах Запорізької області можна переглянути за посиланнями.

11:38 22.09.2021

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 23 вересня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої відповідатиме голова обласної  державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

08:17 22.09.2021

Відбувся завершальний V Стратегічний семінар з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської громади

20.09.2020  відбувся завершальний V Стратегічний семінар з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області на 2021-2027 роки, який провели польські колеги FRDL в рамках реалізації заходів Програми DOBRE.

08:16 22.09.2021

ТРИВАЄ ПОДАЧА ПРОЄКТІВ НА БЮДЖЕТ УЧАСТІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Сьогодні, секретар ради Раїса Стогній і начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Юлія Москаленко проінформували працівників освіти про можливості Бюджету участі. Освітяни із цікавістю розглядали інформаційні листівки, буклети, а також ознайомились із формою подачі проєкту на Бюджет участі.

16:11 21.09.2021