Запорізька область, Мелітопольський район

Надійний партнер – Програма USAID DOBRE

Попри виклики війни, Веселівська громада не полишає надію на деокупацію та має багато планів на відновлення і розвиток території використовуючи сучасні інструменти. Реалізувати їх допомагає надійний партнер – Програма USAID DOBRE.

10:02 15.04.2024

🌱🌿🌾 Новини з Веселівської громади! 🌱🌿🌾

Наша громада приєдналася до надзвичайно важливого заходу, що проводився в рамках ініціативи "Насіння Перемоги" проекту "Згуртовані громади". Ця ініціатива реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), і ми маємо честь бути частиною цього важливого проекту.

11:40 10.04.2024

Морська піхота запрошує добровольців на контрактну службу

Міністерство оборони України проводить мотиваційну інформаційну кампанію щодо мобілізаційної кампанії та залучення громадян на військову службу за контрактом до підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

14:40 02.04.2024

Сьоме тренування. "Пліч-о-пліч" Шкільні ліги: Запорізька область

Дивіться наше сьоме тренування! Наша команда "Заєць русак" готується до майбутніх змагань з футзалу з повним захопленням та наполегливістю.  Слідкуйте за нашою роботою, під час якої ми готуємося до перемоги!   💪⚽️ Посилання на відео ТУТ

13:40 02.04.2024

З великим сумом і скорботою сповіщаємо про непоправну втрату – Гордєєв Олександр Сергійович, наш сміливий герой, покинув цей світ, віддавши своє життя захищаючи Україну від російського окупанта 28 березня 2024 року.

Олександр народився 26 листопада 1988 року в смт Веселе, і з самого дитинства проявляв яскраві здібності та таланти. Випустившись з Веселівської районної різнопрофільної гімназії, він вирушив у широкий світ, прагнучи досягти великих висот. Олександр мав надзвичайно багатогранну особистість – був успішним підприємцем, любив риболовлю та активно допомагав співвітчизникам.

15:53 01.04.2024

Ще один день, наповнений талантом та відданістю!

Участь у обласному конкурсі солістів-вокалістів та вокальних ансамблів "Чернігівські зорі" стала не лише випробуванням мистецької майстерності, але й втіленням волі та духу перемоги. Не зупинившись перед труднощами, працівники культури Запорізької області з окупованих територій, що мають статус ВПО, продовжують нести свою любов до мистецтва та своєї країни. Вони втратили домівки, але не втратили віру у світле майбутнє.

13:26 01.04.2024