У Запоріжжі колишні військовослужбовці та їх сім'ї зможуть пройти реабілітацію

Громадська організація "Лабораторія військово-політичних досліджень та реконструкції" у партнерстві з фондом "Відкрита Литва" розпочали пілотний проєкт "Реабілітаційний простір ветеранів українського війська "Блокпост", спрямований на допомогу українським захисникам в ресоціалізації після повернення з фронту, подолання поствоєнного синдрому, а також підтримку їх найближчого оточення - членів родин.

10:56 25.04.2024

Дякуюємо Сенату Конгресу США за підтримку України. Це важливий крок у зміцненні демократії та свободи.

Сенат Конгресу США схвалив законопроєкт про надання Україні нового пакету військової допомоги. Це дуже вагоме рішення, адже надана підтримка сприятиме стабілізації позицій нашої держави, збільшить не тільки її оборонний, а й наступальний потенціал.

14:43 24.04.2024

Сьогодні, 23 квітня, в Україні святкується День психолога!

Це особливий день, коли ми відзначаємо важливість такої роботи для суспільства. Україна - одна з небагатьох країн, де є офіційне свято для психологів. Навіть у міжнародному співтоваристві психологів немає окремого дня, хоча існує Всесвітній день психічного здоров'я 10 жовтня.

14:45 23.04.2024

ЯК РОСІЯНИ ЗНИЩУЮТЬ ОСВІТУ

Коли росіяни окуповують чужі землі, вони одразу намагаються зруйнувати освіту. Так сталося й у Веселівській громаді: загарбники одразу почали нищити українську ідентичність наших наймолодших громадян. Наші школи, які були оснащені краще за більшість російських закладів, стали об’єктами російської пропаганди.

10:25 22.04.2024

ІСТОРИЧНЕ РІШЕННЯ: УКРАЇНА ОТРИМАЄ ВАЖЛИВУ ПІДТРИМКУ ВІД США

Палата представників Конгресу США проголосувала за пакет допомоги Україні на суму понад 60 мільярдів доларів. Це рішення стало результатом наполегливої роботи та дипломатії Президента України Володимира Зеленського та команди.

11:49 21.04.2024

ЯКА РЕАЛЬНА СИТУАЦІЯ У ВЕСЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПІСЛЯ ОКУПАЦІЇ РОСІЯНАМИ?

Після окупації Веселівської громади росіяни обіцяли людям покращення життя. Як і варто було очікувати, все це виявилося лише брехнею. Розказуємо, яка насправді ситуація в окупованій Веселівській громаді.

11:08 20.04.2024