УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

У четвер, 25 липня 2024 року з 10.00 до 11.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадянами, під час якої мешканці області матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Семікіним Михайлом Олександровичем .

13:02 23.07.2024

Грантовий конкурс «Кар'єрний старт. Програма молодіжної гарантії».

Український молодіжний фонд у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ), оголошує старт першого грантового конкурсу «Кар'єрний старт. Програма молодіжної гарантії».

11:17 22.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЗА РАХУНОК ЧАСТКОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВІДСОТКОВИХ СТАВОК ЗА КРЕДИТАМИ БАНКІВ

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2024 роки (далі – Програма), яка затверджена рішенням Запорізької обласної ради від 18 березня 2021 року № 142 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією розпочинається НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЗА РАХУНОК ЧАСТКОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВІДСОТКОВИХ СТАВОК ЗА КРЕДИТАМИ БАНКІВ (далі – Фінансова підтримка).

10:28 17.07.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

У четвер, 18 липня 2024 року з 11.00 до 12.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадянами, під час якої мешканці області матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Щербаковим Олександром Валерійовичем.

09:35 17.07.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

У вівторок, 16 липня 2024 року з 10.00 до 11.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування із громадянами, під час якої мешканці області матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Мироненко Євгеном Володимировичем.

14:35 12.07.2024

УВАГА, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ!

У зв'язку з великою кількістю людей, які хочуть оновити свої дані, у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) Запоріжжя спостерігаються великі черги. Щоб розвʼязати цю проблему, міська влада продовжила прийом громадян у ЦНАП у п'ятницю та суботу, 13-14 липня, з 8:00 до 15:45.

13:33 12.07.2024