Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Ефективний літній відпочинок дітей – запорука працездатності в навчальному році.

Завершується навчальний рік, попереду канікули і перед батьками школярів стоїть питання, чим зайняти своє чадо. Тим, у кого є бабусі – простіше. Для інших же вихід – відправити дитину в літній табір з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

 

 

 

Фахівцями Держпродспоживслужби райну взято на контроль та проведено певну роботу щодо стану підготовки цих закладів до роботи. Зокрема, проведена розширена нарада-семінар з питання підготовки до роботи закладів до роботи влітку за участі фахівців Держпродспоживслужби у Веселівському районі, відділів освіти Веселівської селищної ради, Веселівської районної адміністрації. Підготовлені відповідні рішення. Створено комісію для перевірки готовності до роботи закладів з денним перебуванням дітей.

Основна увага приділена забезпеченню санітарно-епідеміологічного благополуччя, рівню підготовки осіб, які мають працювати в закладах, проходженню ними профілактичного медичного огляду, організації харчування, якості питної води, формуванню навичок здорового способу життя, організації дозвілля дітей.

Перші заїзди дітей до закладів заплановано вже 29 травня. тривалість змін від 14 до 21 дня. Для того, щоб мати повноцінне здоров'я, слід пам'ятати, що завтра починається сьогодні, і піклуватися про нього треба постійно.

І тому, найважливіше завдання в тих умовах, які маємо, при підтримці і розумінні проблем усіх, хто має відношення до здоров’я дітей, організувати і провести відпочинок дітей на найвищому рівні та не допустити надзвичайних ситуацій.

Управління Держпродспоживслужби

у Веселівському районі« повернутися до списку новин