Відвідування підприємств як форма налагодження тісної співпраці з роботодавцями

Важливою умовою підтримки стабільної ситуації на ринку праці Веселівського району є тісна взаємодія та чітка організація роботи Веселівського районного  центру зайнятості з роботодавцями.

22:54 28.02.2017

ДО ВІДОМА СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

З метою насичення споживчого ринку міста Запоріжжя продуктами харчування за прийнятними цінами, для задоволення потреб громадян та задля стримування необґрунтованого зростання цін на продовольчі товари, видано розпорядження Запорізького міського голови від 14.02.2017 № 52-р «Про проведення сільськогосподарських ярмарок», яким затверджено графік проведення сільськогосподарських ярмарків у районах м. Запоріжжя на 2017 рік.

21:26 28.02.2017

Делегація Веселівської ОТГ стала учасником конференції «Від утворення об’єднаних територіальних громад – до розумного зростання»

24 лютого 2017 р в Українському домі (м. Київ) Інститутом громадського суспільства була організована широкомасштабна Конференція «Від утворення об’єднаних територіальних громад – до розумного зростання», у якій взяли участь представники Веселівської селищної територіальної громади у складі: Стогній Р.О. – секретар ради, Дундук О.С. – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету, Нестеренко Л.М. – голова комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступеня №2».

21:07 28.02.2017

Робоча група опрацювала проект Програми соціально-економічного розвитку громади на 2017 рік

28 лютого в актовому залі селищної ради відбулось засідання робочої групи щодо формування плану соціально-економічного розвитку Веселівської ОТГ на 2017 рік під головування заступника селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олексія Дяченка.

16:07 28.02.2017

Увага! Нова рубрика!

З метою просвітницької діяльності та інформування населення Веселівської ОТГ про основні відомі і не дуже історичні події нашої країни відділ внутрішньої та інформаційної політики селищної ради під патронатом заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілони Бабаніної започатковує на нашому сайті новий проект «Цей день в історії».

21:12 27.02.2017

До уваги жителів селища!

Завтра, 28 лютого, з 9.00 год. ранку протягом дня будуть проводитись ремонтні роботи по заміні глибинного насосу на ВНС № 3 (смт Веселе).

17:01 27.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2017 року о 14.00 год. у залі засідань Веселівської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

11:15 27.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2017 року о 10.00 год. в актовому залі Веселівської селищної ради відбудеться засідання робочої групи щодо розробки Проекту програми соціально-економічного розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2017 рік.

11:10 27.02.2017

ВІТАЄМО!

Сьогодні, 27 лютого, свій День народження відзначає депутат по виборчому округу № 6

08:57 27.02.2017