ВІТАЄМО!

Сьогодні, 26 травня, свій День народження святкує заступник селищного голови та член виконавчого комітету Веселівської селищної територіальної громади

Бабаніна Ілона Вадимівна!

Шановна Ілоно Вадимівно!

Прийміть щирі і теплі поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження!

Ваш трудовий шлях відзначений багаторічною плідною працею, у якій Ви досягли високих та стабільних результатів. Ви постійно займали і займаєте відповідальні посади, працюючи на результат. Ми високо цінуємо та шануємо Ваші особисті принципові та ділові якості, наполегливість і відповідальність, людяність та порядність.

В цей незабутній для Вас день дозвольте щиро побажати, щоб Ваше серце завжди зігрівалося душевним теплом рідних і близьких людей та було сповнене невичерпних життєвих сил та життєдайної енергії! Нехай кожен день приносить Вам почуття задоволення результатами нелегкої праці, якій Ви присвячуєте своє життя!

Щастя Вам, здоров’я, добра і щасливої долі на довгі літа!

З повагою,

селищний голова, депутатський корпус,

виконавчий комітет та працівники селищної ради