Шановні учні, вчителі та батьки! Дорогі випускники!

Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника та успішним завершенням 2016/2017 навчального року!

Ось і скінчився навчальний марафон з уроками, контрольними роботами, перервами, домашніми завданнями. Попереду – сонячні дні і канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.

Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Я бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, і щоб на вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснених мрій.

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Веселівської селищної ради висловлюю слова вдячності педагогам Веселівської селищної територіальної громади і бажаю їм насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я, а батькам – віри в своїх дітей.

Всім зичу любові, нових відкриттів і гарного настрою!

В добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

селищний голова Петро Кіяшко