Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Адмінкомісія притягнула до відповідальності адміністративних правопорушників

24 травня в актовому залі селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті під головуванням Василя Козаченка.

На засідання адміністративної комісії було запрошено дільничного офіцера сектору превенції Веселівського відділення поліції МВП ГУНП в Запорізькій області капітана поліції Дмитра Куцака.

Комісія розглянула 7 справ, що стосуються скоєння адміністративних правопорушень на території Веселівської громади: завідомо неправдивий виклик спецслужб, доведення неповнолітнього до стану сп’яніння та порушення норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів. Після заслуховування матеріалів справ адміністративна комісія прийняла наступні рішення:

  • 2 адміністративні справи повернено органам, які складали протоколи у зв’язку з тим, що дані адміністративні правопорушення не підвідомчі для розгляду комісією при виконавчих органах селищних рад;
  • 5 осіб притягнуті до адміністративної відповідальності та винесені постанови про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу;

 

Альона Гнатюк,

секретар адміністративної комісії « повернутися до списку новин