У новому навчальному році широківські школярі вчитимуться пекти хліб та хлібобулочні вироби

Учора, 26 травня, відбулось урочисте відкриття шкільної міні-пекарні «Пшеничні смаколики». У заході взяли участь селищний голова Петро Кіяшко, староста села Широку Лариса Єрещенко, учні, вчителі, батьки та адміністрація КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.».

Гостей свята було запрошено відвідати міні-цех, де безпосередньо знаходиться усе необхідне для випікання обладнання та зал для навчальних занять, в якому кожен учень матиме власне робоче місце. В усіх приміщеннях було зроблено капітальний ремонт.

Наприкінці заходу юні пекарі вже презентували свої перші випечені страви, а на учнів та гостей чекали духмяні частування.

Реалізація даного освітнього проекту стала можливою завдяки коштам місцевого бюджету. Тривала робота по підготовці необхідних документів, пошуку та придбанню професійного обладнання позаду. І вже у вересні школярі під керівництвом професійного кухаря почнуть опановувати основи пекарської справи.