У Харкові обговорили розвиток медицини в об’єднаних громадах

Розвиток первинної медичної допомоги в об’єднаних громадах та управління ресурсами для забезпечення якісних медичних послуг стали головною темою дводенного семінару, організованого Програмою U-LEAD спільно з Харківською експертною групою підтримки медичної реформи.

11:04 12.03.2017

У селищі планується будівництво нової дороги до центрального стадіону

На цьому тижні селищний голова Петро Кіяшко та його заступник Сергій Бабарик зустрілися з представниками підрядної фірми, яка займеться будівництвом дороги до центрального стадіону зі сторони вулиці Кириченка.

16:49 11.03.2017

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА

Шановні землевпорядники Веселівської ОТГ!  Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом!

13:54 11.03.2017

Веселівська ОТГ допомагає районній лікарні вийти на європейський рівень

Незважаючи на те, що у Веселівській ОТГ створено власну мережу закладів охорони здоров’я, які надають її мешканцям первинну медичну допомогу, керівництво громади не забуває дбати і про вторинний рівень медичного обслуговування населення.

20:49 10.03.2017

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ВІТАЄ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ ВЕСЕЛІВСЬКОГО РАЙОНУ  З ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА!

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІТАЄ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ ВЕСЕЛІВСЬКОГО РАЙОНУ З ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА!

Професійне свято – День землевпорядника – відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

11:16 10.03.2017