Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Заступник губернатора розглянув перспективу розвитку стратегічної компанії нашої громади ТОВ «Хімічні авіаційні технології»

25 травня з робочим візитом на територію Веселівської громади завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін. У ході поїздки разом із директором Департаменту агропромислового розвитку Вадимом Фіоктістовим та його заступником Андрієм Поляковим заступник губернатора відвідав с. Широке та вивчив проблеми території.

Важливою стала зустріч гостей із директором ТОВ «Хімічні авіаційні технології» Віталієм Яригіним, з яким було обговорено питання налагодження співпраці із сільсгоспвиробниками щодо проведення авіаційно-хімічних робіт на полях та вивчено питання можливої фахової підготовки пілотів для сільськогосподарської авіації на базі Таврійського агротехнологічного університету (м. Мелітополь). Практику майбутні пілоти зможуть проходити тут, на території Веселівської громади, де вже створено умови для праці та відпочинку курсантів і розглядається питання про облаштування умов для їх проживання.

Даним проектом, який вже знайшов підтримку голови Веселівської ОТГ Петра Кіяшка, особисто зацікавився і губернатор області Костянтин Бриль. Тому гості пообіцяли найближчим часом скликати форум з цього питання, а потім обговорити його на колегії при голові облдержадміністрації.« повернутися до списку новин