МОЗ підтримує запобіжні заходи проти кору у Києві

Спалах кору в Україні триває, і МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти цього небезпечного захворювання, щоби запобігти епідемії. Міністерство підтримує запровадження Київською міською державною адміністрацією запобіжних заходів у столиці.

12:00 12.01.2018

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні: 01.01 - 07.01.2018

Впродовж першого тижня 2018 року активність грипу в регіонах України залишається низькою. У жодній із областей епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищений? З початку сезону щеплення проти грипу зробили 175 674 людини.

11:11 12.01.2018

Новорічні привітання продовжують надходити до родин

Працівники відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» спільно зі старшим інспектором молодіжної превенції служби превентивної діяльності Веселівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції головного управління національної поліції в Запорізькій області завітали в домівки  родин - клієнтів центру з привітаннями та подарунками.

09:28 12.01.2018

12 січня 2018 року святкує свій 75 День народження Козаченко Василь Володимирович

Шановний Василю Володимировичу! У цей святковий день щиро зичимо, щоб Ваші життєві знання й досвід і надалі сприяли розвиткові Веселівської громади. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та Вашою родиною! Здоров’я, щастя і добра Вам та рідним Вам людям!

16:30 11.01.2018

Обладнання для майданчика

В рамках реалізації проекту «Реконструкція та благоустрій Центрального парку в смт Веселе Запорізької області» за кошти державної субвенції придбано обладнання для майданчика (спеціальні гірки і трампліни) для скейтбордингу, який знаходиться між музичною школою та стадіоном біля  паркової зони. Встановлення обладнання на підготовленому майданчику планується навесні.

15:13 11.01.2018

Сьогодні святкує свій 90- річний ювілей   Бєліков Василь Іванович

Сьогодні святкує свій 90- річний ювілей Бєліков Василь Іванович

Ювіляра урочисто привітали в  актовій залі селищної ради  представники ради ветеранів, ради старійшин та селищний голова. Присутніми було сказано багато приємних слів на адресу ювіляра та вручені подарунки. У своєму привітанні  Петро Миколайович  побажав імениннику  міцного здоров'я, благополуччя, мирного неба над головою та ще довгих років життя.

14:10 11.01.2018

Геннадій Зубко розповів за рахунок чого зростатимуть місцеві бюджети у 2018 році

Початок 2018-го став для ОТГ стартовим майданчиком для нової моделі фінансових взаємин із центром. Усі 665 громад, в яких відбулись перші вибори, перейшли на прямі міжбюджетні відносини. Серед них і ті, де перші місцеві вибори пройшли наприкінці 2017-го. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

09:59 11.01.2018

Книга додому

Веселівська селищна  бібліотека інформує:

16:05 10.01.2018