Літературна година: «Великих слів – велика сила»

До дня  святкування 204-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка Веселівською селищною бібліотекою 27 березня для учнів Веселівської різнопрофільної гімназії було проведено літературну годину: «Великих слів – велика сила».

Шевченкове життя – символ тернистого шляху боротьби за свободу. Воно постало  перед українцями живим прикладом того, як можна крок за кроком звільнятися з полону пригніченості, зневіри, комплексу меншовартості і національної депресії. Минають роки, століття, а гострота і сила  Шевченкового слова живе. Дух свободи, людської гідності – найвеличніших вселюдських понять – через віки випробувань, пережитих Кобзарем, приходять до українців і додають їм упевненості у власному самоствердженні.

Учні уважно слухали історію життя і творчості Т. Г. Шевченка, а бажаючі читали улюблені вірші Шевченка.

І. С.Крівчік бібліотекар

селищної бібліотеки для дітей