Обладнання для майданчика

В рамках реалізації проекту «Реконструкція та благоустрій Центрального парку в смт Веселе Запорізької області» за кошти державної субвенції придбано обладнання для майданчика (спеціальні гірки і трампліни) для скейтбордингу, який знаходиться між музичною школою та стадіоном біля  паркової зони. Встановлення обладнання на підготовленому майданчику планується навесні.

15:13 11.01.2018

Сьогодні святкує свій 90- річний ювілей Бєліков Василь Іванович

Ювіляра урочисто привітали в  актовій залі селищної ради  представники ради ветеранів, ради старійшин та селищний голова. Присутніми було сказано багато приємних слів на адресу ювіляра та вручені подарунки. У своєму привітанні  Петро Миколайович  побажав імениннику  міцного здоров'я, благополуччя, мирного неба над головою та ще довгих років життя.

14:10 11.01.2018

Геннадій Зубко розповів за рахунок чого зростатимуть місцеві бюджети у 2018 році

Початок 2018-го став для ОТГ стартовим майданчиком для нової моделі фінансових взаємин із центром. Усі 665 громад, в яких відбулись перші вибори, перейшли на прямі міжбюджетні відносини. Серед них і ті, де перші місцеві вибори пройшли наприкінці 2017-го. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

09:59 11.01.2018

Книга додому

Веселівська селищна  бібліотека інформує:

16:05 10.01.2018

Тривають роботи з освітлення вулиць нашої громади

Наразі  завершено  монтажні роботи з вуличного освітлення села  Новоолександрівка. На  І квартал 2018 року виписані технічні умови та  заплановано  монтаж вуличного освітлення  по вулиці:  Пирогова, Горького, Лісова, Шевченко, 40 років Перемоги, Паркова, Спортивна, Покровська, Героїв  Чорнобиля, Квіткова, Центральна, Меліораторів, Миру та  Будівельна.

15:24 10.01.2018

В КДНЗ №1 «Оленка» тривають роботи з будівництва басейну.

На даний час тривають   роботи в душовій кімнаті та роздягальні. Встановлено  шість  дверей , два  металопластикові  склопакети. В душовій кімнаті завершено  роботи з облицювання стін  кахлем,  В роздягальні підготовлено   стіни  до нанесення водоемульсійної  фарби. Стелю в вищезазначених кімнатах обшито пластиковими панелями.

15:19 10.01.2018