Ще одна перемога "Атмосфери"

24 березня 2018 року у м. Запоріжжі відбувся обласний конкурс хореографічного мистецтва  «Запорізькі викрутаси», який традиційно проводиться Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь колективи з усієї Запорізької області. Загалом на розгляд журі було представлено 94 номери. Танцювальна студія "Атмосфера" виступила з трьома номерами, гідно представивши  Веселівську громаду  на запорізькій сцені. За результатами участі у конкурсі "Атмосфера" зайняла три ІІ місця.

Вітаємо керівника танцювальної студії Ібатулліну Венеру Амурівну та  колектив з вдалим виступом. Бажаємо подальших творчих успіхів!