ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Кабінет Міністрів прийняв низку рішень, які забезпечують подальший розвиток загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та переводять його до розряду національних.

11:19 04.01.2018

Автономізація: як медзаклади будуть приєднуватись до реформи

Минулого тижня Президент підписав закон, що дав старт медичній реформі, а Уряд ухвалив ключові документи, які дозволять розпочати системні зміни. Основне завдання на перше півріччя 2018 року — реорганізувати заклади ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. Іншими словами — автономізуватися.

09:54 04.01.2018

2 січня 2018 року в актовій залі селищної ради  відбулася оперативна нарада з керівниками навчальних закладів громади.

2 січня 2018 року в актовій залі селищної ради відбулася оперативна нарада з керівниками навчальних закладів громади.

Серед присутніх в залі були селищний голова, секретар ради, начальник відділу освіти та керівники навчальних закладів громади.  В ході наради розглянуто сучасні проблеми та завдання, впровадження  інноваційних технологій в закладах освіти та встановлено основні пріоритетні напрямки освітньої діяльності  на 2018 рік в умовах реформи освіти.

14:18 03.01.2018

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів

З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів рятувальники Веселівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області  нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків. Зокрема:

16:43 02.01.2018

Зустріч Нового року на центральній площі селища

Для когось зустріч Нового року – сімейне свято, у той же час інші не уявляють святкування без гучної вечірки та згідно з традицією святкують Новий рік на центральній площі нашого селища в колі друзів.

12:55 02.01.2018

Нові авто для медицини

30 грудня 2017 року завдяки виділеної субвенції з держбюджету на розвиток інфраструктури громади та відповідно до постанови КМУ від 16 березня 2016 року № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади», з метою поліпшення якості та доступності медичного обслуговування селища та сіл нашої громади, отримано 3 машини класа люкс та 1 машина класа комфорт марки Sens. Авто  укомплектовані спеціальними сумками – укладками  та перебуватимуть у  користуванні сімейних лікарів.

13:30 01.01.2018