Не словом, а ділом

Добрим подарунком для сіл Широке та  Мала Михайлівка  стало завершення робіт з освітлення населених пунктів. Мешканці  щиро вдячні за вирішення цього питання селищному  голові Петру Кіяшку, депутатському  корпусу, директору  КП «Іріда» Луценку М.М.

11:13 29.12.2017

Казкова несподіванка

Приємною несподіванкою  став візит вихованців ДНЗ  №3 «Казка» до селищної ради. Малеча привітала колектив з Новим роком та  презентувала невеличкі приємні подарунки. Дитячі дзвінкі голоси  зарядили всіх святковим настроєм.

10:48 29.12.2017

Відбулося засідання виконавчого комітету

28 грудня  в актовій залі селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто звіт селищного голови про здійснення наданих повноважень за 2017 рік.

10:15 29.12.2017

Відбулося засідання сесії

28 грудня в актовій залі селищної ради відбулося засідання  позачергової  44 сесії селищної ради VII скликання. Депутати активно обговорювали питання черги денної сесії.  Всі запропоновані  проекти рішень були розглянуті  та прийняті одноголосно.

12:55 28.12.2017

Тривають роботи з благоустрою

Облаштовано зручний підхід до малої архітектурної споруди, яка розташована біля будинку Веселівської селищної ради.

10:54 28.12.2017

Підготовка  до свят

Підготовка до свят

Працівниками культури села Мала Михайлівка до Новорічних та Різдв’яних свят 26 грудня 2017 року було проведено репетицію показового заходу «Зима іде, свята веде», яку відвідали методисти КУ «КМЦ» Веселівської ОТГ Дук Н.І. та Ємець І.І.

09:05 28.12.2017

Відбулося засідання постійної комісії

Сьогодні, 27 грудня, у зв’язку з підготовкою до позачергового засідання 44 сесії селищної ради VII скликання, відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, охорони прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.  На комісії були розглянуті питання порядку денного сесії

16:54 27.12.2017

Засідання адміністративної комісії

Відбулося  чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради, на якої було розглянуто 4 адміністративних протокола. Порушників притягнуто до адміністративної  відповідальності  у вигляді матеріального штрафу.

15:27 27.12.2017