Різдвяні традиції

Різдву, за церковним статутом, передував чотиритижневий Різдвяний піст (Пилипівка), з 27 листопада до 6 січня. У цей час виконувалися всі хатні роботи: світлицю білили, прибирали розписами, вивішували найкращі рушники, розкладали килими.

14:40 05.01.2018

5 січня 2018 року в актовій залі селищної ради відбулась зустріч землекористувачів  земельних ділянок реформованого совхозу «Білорецький».

5 січня 2018 року в актовій залі селищної ради відбулась зустріч землекористувачів земельних ділянок реформованого совхозу «Білорецький».

З метою подальшого спільного вирішення проблем та питань у сфері  ефективного використання земель, запропоновано створити громадську організацію. Присутні домовилися провести наступні збори найближчим часом

14:30 05.01.2018

Зменшені соціальні нормативи споживання електроенергії

Соціальні обсяги електроенергії, тобто такі, при споживанні яких домогосподарство може розраховувати на пільги та субсидії, зменшилися з 1 січня 2018 року. Відтепер, аби скористатися пільгами та субсидіями, домогосподарства мають споживати на місяць електроенергії не більше, ніж:

11:03 05.01.2018

Шановні громадяни!

Веселівський районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області  закликає усіх неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Майже кожній пожежі можна запобігти!

09:47 05.01.2018

4 січня 2018 року святкує свій  99-й  день народження  Іван Васильович Пекло.

4 січня 2018 року святкує свій 99-й день народження Іван Васильович Пекло.

На долю чоловіка випало чимало життєвих випробувань – зазнав голоду й холоду, пережив війну. З нагоди поважної дати  до іменинника з привітаннями та подарунками завітали селищний голова та голова ради ветеранів.

16:39 04.01.2018

4 січня  2018 року в актовій залі селищної ради  відбулась зустріч селищного голови з землекористувачами земельних ділянок реформованого КСП «Пам’ять Леніна».

4 січня 2018 року в актовій залі селищної ради відбулась зустріч селищного голови з землекористувачами земельних ділянок реформованого КСП «Пам’ять Леніна».

З метою подальшого спільного вирішення проблем та питань у сфері  ефективного використання земель,   запропоновано створити громадську організацію. Присутні домовилися провести наступні збори найближчим часом.

14:56 04.01.2018

ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Кабінет Міністрів прийняв низку рішень, які забезпечують подальший розвиток загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та переводять його до розряду національних.

11:19 04.01.2018