Запорізька область, Мелітопольський район

Тренінг "Сервіси ВЕБ 2.0"

26 березня 2018 року  на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» розпочався  навчальний тренінг для педагогів закладів загальної середньої освіти Веселівської ОТГ «Сервіси  ВЕБ 2.0».

Тренінг проводиться відповідно до листа  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від  26.02.2018 № 102 «Про проведення тренінгів з ІКТ» та наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради від 05.03.2018 № 046 «Про організацію та проведення тренінгу «Сервіси ВЕБ 2.0», з метою удосконалення  у педагогів навичок володіння ІКТ в сучасних умовах.

Заняття проходять під керівництвом тренера учителя інформатики КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Артіма А.І. та триватиме 5 днів  з 26 по 30 березня 2018 року.  У складі групи вчителі  КЗ « Веселівська районна різнопрофільна гімназія», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1».