Святкування Водохреща в с. Широке

До Свята Богоявлення  в с. Широке готувались відповідально.  Завдяки  активістам села була прорубана ополонка  на центральному водоймищі.

10:16 22.01.2018

22 січня- День соборності України

День Соборності  відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

08:31 22.01.2018

21 січня святкує свій День народження староста с. Широке, член виконавчого комітету Веселівської селищної ради Єрещенко Лариса Вікторівна

В цей незабутній для Вас день дозвольте щиро побажати, щоб Ваше серце завжди зігрівалося душевним теплом рідних і близьких людей та було сповнене невичерпних життєвих сил та життєдайної енергії!

21:41 20.01.2018

20 січня святкує свій день народження голова ради ветеранів веселівської селищної ради, колишній селищний голова Масліч Володимир Михайлович

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного благополуччя.

21:51 19.01.2018

Кір – профілактика, ознаки, лікування

Кір - це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. В основному кіром хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади. Підлітки й доросл, що раніше не хворіли кіром, та не отримали вакцину проти нього, також залишаються надзвичайно сприйнятливими до цієї інфекції.

10:07 19.01.2018

18 січня представники Веселівської селищної територіальної громади  на чолі з селищним головою відвідали Широківську об'єднану територіальну громаду

18 січня представники Веселівської селищної територіальної громади на чолі з селищним головою відвідали Широківську об'єднану територіальну громаду

Головна мета візиту - подивитись, як організована робота команди,  дізнатись про основні успіхи за півроку роботи, перейняти досвід у вирішенні складних для громади питань, налагодити контакти для подальшого співробітництва і обговорити стратегічні плани на майбутнє.

09:57 19.01.2018

Будівництво теплиці

На території КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувається  будівництво теплиці. На даний час проведено монтаж та встановлення каркасу. Це друга теплиця  яка побудована на території  навчального закладу нашої громади. Завдяки теплиці раціон харчування учнів буде більш різноманітним та збалансованим.

09:43 19.01.2018

19 січня - Хрещення Господнє

З давніх-давен свято Водохреща було  джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. Це свято символізує Очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.

08:18 19.01.2018

Вітаємо з перемогою!

13 січня 2018 року у м. Запоріжжі відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Навчальні заклади нашої громади представляла учениця 11 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Марія Нестеренко.

16:09 18.01.2018

16 січня в селищному Будинку культури відбулися громадські слухання

Відбулися громадські слухання з теми  необхідності встановлення "зеленого" тарифу на електричну енергію вироблену СЕС Солар Парк Веселе, яка знаходиться у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Солар Парк Підгородне».

13:34 18.01.2018