Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

В бюджеті Веселівської ОТГ розподілено залишки коштів

Під час засідання 49 та 51 сесій VII скликання було внесено зміни і доповнення до бюджету Веселівської ОТГ на 2018 рік в частині розподілу залишків коштів, що склалися на початок бюджетного періоду.

Залишки коштів розподілено в обсязі 1 517,699 тис.грн., зокрема: на загальний фонд – 164,292 тис.грн., передача до спеціального фонду – 1 353,407 тис.грн.

На фінансування програм, затверджених селищною радою, спрямовано  1 449,636 тис.грн. (в т.ч. співфінансування 10% (936,122 тис.грн.) проекту ДФРР «Капітальний ремонт (модернізація) будівлі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради»)

На збільшення поточних видатків установ направлено 68,063 тис.грн.

Також на протязі березня було збільшено дохідну та видаткову частину на суму 624,42 тис.грн., а саме:

- субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 197,361 тис.грн. (цільові видатки на придбання персонального комп’ютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи КЗ «Веселівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» - 101,976 тис.грн.; цільові видатки на придбання обладнання для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин (у тому числі придбання електронних фліпчартів та мобільних стендів до них для шкіл з навчанням румунською та угорською мовами КЗ «Веселівська ЗОШ І–ІІІ ст. № 2» - 95,385 тис.грн.);

- дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утриманням закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 427,059 тис.грн. (з/пл. з нарахування іншого персоналу).

 

Відділ фінансів виконавчого комітету Веселівської селищної ради« повернутися до списку новин