Дата: від до Скинути

Робочий візит представників центру надання безоплатної вторинної правової допомоги до Веселівської ОТГ

27 березня 2018 року директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Наливайко Павлом Івановичем та директором Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Булгаковим Олександром Анатолійовичем проведено робочий візит до партнерів по співпраці у Веселівському районі.

13:13 28.03.2018

Відбуваються репетиції КВК

КВК - це завжди свято, веселий настрій, море жартів, вигадки. Це командна гра, тому в ньому маленьких ролей не буває. Кожна, навіть сама маленька репліка, грає велику роль у всьому виступі, тому від кожного учасника залежить  виступ всієї команди.

12:56 28.03.2018

УВАГА! КОНКУРС!

31 березня 2018 року о 12.00 год. в Веселівському селищному будинку культури і дозвілля  стартує перший етап вокального талант-шоу «Кращий голос Веселівщіни. Діти».   Суперфінал відбудеться 02.06.2018 року на Приморській площі, м. Бердянськ.

10:21 28.03.2018

ОГОЛОШЕННЯ

20  квітня 2018 року в актовій залі селищної ради відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету. Початок засідання в 14-00 год.

08:42 28.03.2018

Літературна година: «Великих слів – велика сила»

До дня  святкування 204-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка Веселівською селищною бібліотекою 27 березня для учнів Веселівської різнопрофільної гімназії було проведено літературну годину: «Великих слів – велика сила».

08:21 28.03.2018

За фінансової підтримки Веселівської селищної ради КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» придбано тренажер «Фантом» для навчання прийомам серцево-легеневої реанімації.

До складу тренажерного комплексу входять манекен, монітор, Flash- пам'ять. Тренажер дозволяє проводити навчання з екстреної реанімаційної допомоги, а саме: прийомам штучної легеневої вентиляції  методом «рот в рот» або «рот в ніс», прийомам штучного кровообігу шляхом непрямого масажу серця.

17:08 27.03.2018

Відбулося ІІ засідання атестаційної комісії ІІ рівня

27 березня відділом освіти, молоді та спорту  виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено ІІ засідання атестаційної комісії ІІ рівня. На розгляд комісії  надійшло атестаційних матеріалів на  9 педагогічних працівників.

16:00 27.03.2018

Тренінг "Сервіси ВЕБ 2.0"

26 березня 2018 року  на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» розпочався  навчальний тренінг для педагогів закладів загальної середньої освіти Веселівської ОТГ «Сервіси  ВЕБ 2.0».

14:22 27.03.2018

Шановні мешканці та гості громади!

Запрошуємо Вас 1 квітня о 14.00 год. у Веселівський селищний будинок культури   на    інтелектуально-гумористичну гру "КВК", в якій візьмуть участь три команди.

11:21 27.03.2018