Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Вітаємо з ювілеєм Пенязь Тетяну Василівну, вчителя початкових класів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради»

Дата створення: 08:38 06.09.2016

6 вересня  2016 року святкує свій  ювілей Пенязь Тетяна Василівна, вчитель початкових класів    КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 1 Веселівської селищної ради» Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради вітає з ювілейною датою з дня народження! Від усієї душі бажаємо Тетяні Василівні міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх   задумів.

ФУТБОЛ ВЕТЕРАНІВ

Дата створення: 16:53 01.09.2016

На протязі багатьох років у Веселівському районі подають приклад молодому поколінню веселівські футболісти-ветерани З 26 по 28 серпня у м.Приморськ обласним центром фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради проведено обласний турнір з футболу серед ветеранів віком від 50 років. Турнір проходив на міському  стадіоні «Олімпієць». Прийняло участь 6 команд: м.Мелітополь, м.Пологи, збірна веселівських ветеранів, господарі майданчику команда  з Приморська, м.Василівка та м.Токмак.

Привітання відділу освіти , молоді та спорту з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Дата створення: 11:41 01.09.2016

Шановні педагоги , дорогі учні та батьки ! Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до нових звершень, до самостійного життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! З нагоди свята бажаємо незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу! Миру та добробуту Всім! Зі святом!

ОГОЛОШЕННЯ : в Веселівській селищній раді з 1 вересня 2016 року розпочато проведення перевірки відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про очищення влади»

Дата створення: 10:33 01.09.2016

Веселівською селищною радою Запорізької області відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про очищення влади» 1 вересня 2016 року розпочато проведення перевірки достовірності відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою зазначеного Закону, відносно державних службовців:

Привітання з 1 вересня

Дата створення: 07:24 01.09.2016

Дорогі педагоги, шановні учні, батьки! Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Усі шляхи сьогодні ведуть до школи. Розпочинається новий  2016-2017 навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Акція "Першокласник- 2016" у Веселівській селищній територіальній громаді

Дата створення: 15:48 30.08.2016

Знову вересень кличе до школи, До незвіданих даль і доріг. Поспішаю із ранішнім сонцем, Щоб ступить на знайомий поріг. 30 серпня у приміщенні Веселівського селищного будинку культури та дозвілля  відбулося свято «Першокласник – 2016 року». З  початком нового навчального року  першокласників, батьків, вчителів привітав селищний голова Кіяшко Петро Миколайович. Святкове дійство було наповнено  веселим настроєм, танцями, піснями, віршами та за традицією першачки від Веселівської селищної територіальної громади  отримали подарунки.

1 Вересня- День Знань

Дата створення: 10:07 30.08.2016

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

ОГОЛОШЕННЯ: ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата створення: 13:43 29.08.2016

Звертаємося до Вас із проханням  взяти участь у Дні донора .  Всіх небайдужих  односельців у віці від 18 до 60 років  чекаємо 30 серпня о 8.00 у приймальному  відділенні Веселівської центральної районної лікарні.  При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Дата створення: 13:35 29.08.2016

ФОНД МЕНЕДЖЕРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ     Стратегія розвитку Веселівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2025 роки       Передумовою до початку робіт над опрацюванням стратегії став проект «Українська адміністрація майбутнього», що реалізується за фінансової підтримки Фонду Міжнародної Солідарності в рамках програми Підтримка Демократії 2015,  реалізованого Міністерством Закордонних Справ Польщі та Канади. В рамках реалізації проекту, у березні 2016 році, експерти Фонду Менеджерських Ініціатив, який є лідером проекту, провели майстер-класи та зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування і робочих груп у Веселівській об’єднаній громаді. Їхньою метою було:

ВІТАЄМО НЕСТЕРЕНКО ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ, ДИРЕКТОРА КЗ «ВЕСЕЛІВСЬКА ЗОШ № 2» З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата створення: 08:34 29.08.2016

29 серпня Людмила Миколаївна святкує свій День народження. Відділ освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради, керівники закладів освіти вітають Людмилу Миколаївну  з ювілеєм!  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі,  щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. Бажаємо й надалі залишатися такою енергійною, красивою душею і щедрою на добро, людяною і мудрою жінкою.  У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.