"Чистий четвер" селищного будинку культури.

На передодні свята Пасхи колектив селищного будинку культури організував прибирання на території дитячого майданчика в центральному парку. "Чистий четвер" повинен бути чистим усюди! Отже тепер малеча нашого селища може насолоджуватися грою на чистій території.

13:48 09.04.2018

Суботник в с.Мала Михайлівка

6 квітня  мешканці села Мала Михайлівка  вийшли  для  впорядкування  загальної  території на сільське кладовище. Староста села  дякує всім  не байдужим  хто   з року в рік  допомогає  підтримувати  кладовище в належному стані.

13:05 09.04.2018

Великодній кошик солдату

Вже другий рік поспіль  мешканці села Мала Михайлівка беруть  участь у проведенні акції «Великодній кошик солдату».

11:12 09.04.2018

Шановні жителі нашої громади!

З метою популяризації і розвитку туристично-рекреаційних ресурсів та краєзнавства, створення позитивного іміджу Веселівської громади, Веселівська селищна бібліотека запрошує всіх бажаючих стати учасниками творчого фотоконкурсу «Стежинами Веселівського краю».

09:20 06.04.2018

Майбутнє України – це наше молоде покоління, яке знає свої права, а в разі їх порушення – впевнено може їх відстоювати!

З цією метою, 04.04.2018 заступником начальника відділу «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сіруш Мінасян та головним спеціалістом відділу Тетяною Балховітіною проведено спільний інформаційно-роз'яснювальний захід з керівником-адміністратором Центру надання адміністративних послуг виконкому Веселівської селищної ради Тетяною Овдієнко та інспектором ЦНАП Тетяною Шехурдіною, начальником Веселівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Запорізькій області Вікторією Бугайовою та інспектором з ювенальної превенції Веселівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Наталією Лубяною.

09:08 06.04.2018

Шановні веселівці!

Веселівська селищна бібліотека запрошує всіх бажаючих взяти участь в обласному фотоконкурсі «Мандруючи Запорізьким краєм». Ініціатором конкурсу є комунальний заклад «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради.

08:45 06.04.2018

Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки !

05 квітня 2018 року співробітники Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області організували та провели профілактичний рейд в торгівельних закладах смт Веселе з питань дотримання і виконання вимог правил пожежної безпеки.

08:27 06.04.2018