Дата: від до Скинути

Селищний голова провів засідання робочої групи з керівниками  структурних підрозділів

Селищний голова провів засідання робочої групи з керівниками структурних підрозділів

4 квітня в актовій залі селищної ради відбулося засідання робочої групи з керівниками  структурних підрозділів.  Під час засідання обговорювалися питання стосовно організації та підготовки до семінару «Діяльність комунальних підприємств, надання муніципальних послуг та залучення додаткових ресурсів розвитку громади», який відбудеться 11 квітня 2018 року на території Веселівської  ОТГ. Наша громада планує зустріти  представників органів місцевого самоврядування Черкаської, Сумської, Хмельницької  та Запорізької  обл.

15:12 04.04.2018

Території без сміття. Громади вимагають законів.

Кожен з нас щороку створює близько 330 кг сміття. Щоб порахувати весь об’єм сміття населеного пункту, де ви живете, - просто перемножте кількість жителів на ці кілограми, і отримаєте вражаючі цифри!

08:16 04.04.2018

Зірочки інтелектуального небосхилу

Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь… Приємною новиною та високими результатами відзначився березень 2018 року для освітян нашої громади. Пора щедрих інтелектуальних ужинків… Дві перемоги учениць на Всеукраїнському рівні!

15:34 03.04.2018

Перемога Всеукраїнського рівня!

З 25 по 31 березня 2018 року в м. Вінниця відбувся ІV-й  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. До складу учнівської команди від Запорізької області увійшли 7 учнів з м. Запоріжжя, м. Мелітополь та  2 учениці  нашої громади:  Щебликіна Валерія, учениця 11 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»; Шавлюк Ганна, учениця  9 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1», яких супроводжувала Філь Галина Богданівна, вчитель української мови і літератури КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

15:24 03.04.2018

Відбувся конкурс помічників вихователів "Моя чарівна няня"

2 квітня у КДНЗ «Казка» відбувся конкурс помічників вихователів «Моя чарівна няня!» Учасниці , які представляли  дитячі садочки,  були неперевершені. Вони сповна продемонстрували свої професійні якості та любов до дітей.

12:11 03.04.2018

Навчання та можливість отримати мінігрант_«Успішні локальні громади»

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади».

10:09 03.04.2018

Бібліотечний Великдень

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято - Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. В даний час Пасха займає дуже важливе місце в житті багатьох людей. Ми повертаємося до наших витоків, до віри.

17:03 02.04.2018