ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ  ТА  ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

Веселівське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє, що з 1 січня 2018 року набув чинності новий механізм організації та забезпечення послугами з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей (офіційно працевлаштовані та фізичні особи – підприємці) після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування, який передбачає адресне забезпечення реабілітацією, яке дає право самостійного вибору санаторно-курортного закладу шляхом укладання тристоронніх договорів між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом.

08:08 22.03.2018

Всесвітній день лісу

21 березня -  Всесвітній день лісу. Цю традицію було започатковано Європейською конфедерацією сільського господарства, а 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила його Міжнародним днем лісу.

16:57 21.03.2018

«БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА»

27.03.2018  з 11.30 до 12.30 в актовій  залі Веселівської селищної ради здійснюватимуть виїзний прийом громадян директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Наливайко Павло Іванович та директор Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Булгаков Олександр Анатолійович.

16:04 21.03.2018

Повідомлення

23.03.2018 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання  50 сесії селищної ради VII скликання

16:35 20.03.2018