Виробнича нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи та керівниками методичних об`єднань закладів освіти Веселівської селищної ради
Дата: 18.07.2018 14:35
Кількість переглядів: 704
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/97f7f89e6d71e4774864af7497594d74.jpg)
18 липня 2018 року в актовій залі селищної ради за участі заступників директорів з навчально-виховної роботи та керівників методичних об`єднань закладів освіти Веселівської селищної ради відбулася виробнича нарада.
Було заслухано ряд питань щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівних кадрів закладів освіти Веселівської селищної на 2019-2023 роки, обговорено Програму роботи над науково-методичною проблемою: «Науково-методичний супровід професійного розвитку працівників освіти в умовах Веселівської об’єднаної територіальної громади (2018-2022 р.р.)», підведено підсумки участі учнівської делегації в поїздці до Польщі.
« повернутися