Комунальна установа «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради вітає підопічних з ювілеєм.

Дата: 20.07.2018 16:24

Фото без опису

20 липня 2018 року  Лагоді Євгенії Іванівні, мешканці смт Веселе, виповнилося 85 років.  За  традицією  Євгенію Іванівну вітали директор КУ «ЦСП» Жигір Г.І., завідуючий відділенням соціальної допомоги  вдома Штейнікова Т.П, соціальний робітник Савіна А.В. Ювілярка з радістю зустрічала гостей.

Подарував квіти та подарунок,   побажали від душі  Євгенії Іванівні  здоров»я та довголіття,  щоб усі хвороби і біди обходили стороною, щоб прожиті  роки були гордістю, а життя протікало рівно та спокійно у мирі та злагоді. У відповідь ювіляр дякувала за турботу та увагу, бажала всім здоров'я та щастя. Почалася бесіда, яка плавно перейшла в спогади про дитинство, батьків, юність, про коханого чоловіка – про життя.