Вітаємо! Сьогодні, 17 липня, свій день народження святкує Головний лікар комунального некомерційного підприємства "Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Веселівської селищної ради Воробйова Ірина Львівна

Шановна Ірино Львівно!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Незабутніх вражень, щасливих подій,

Здійснення задумів, втілення мрій!

Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,

Справджуються завжди заповітні мрії.
Хай палають в серці почуття високі,
А доля дарує повні щастям роки.

З повагою,

селищний голова, депутатський корпус,