Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Представники КУ «Центр соціальних послуг Веселівської селищної ради привітали з Днем народження ювеляра Аношка Івана Ігнатовича

16 липня 2018 року директор комунальної установи «Центр соціальних послуг»  Жигірь Г.І.,  завідуючий відділенням соціальної допомоги вдома Штейнікова Т.П., соціальний робітник  Яценко Л.М. привітали з днем народження ювіляра Аношка І.І., мешканця с. Озерне, якому 15 липня виповнилося 90 років.

 

«Такі ювілеї святкують не часто, зустріти 90 не кожному дано, чоловік ви багатий, в роках ваше багатство…»   - з цими словами ювіляр, посміхаючись, погоджується. Іван Ігнатович – справжній чоловік, бадьорий, усміхнений,   колишній будівельник. Вручили  квіти та подарунок, побажали Івану Ігнатовичу міцного здоров’я, благополуччя, бадьорого настрою, любові та поваги близьких.

Як справжній господар, не зважаючи на відмови, він запросив до столу, пригощав тортом із чаєм  та бесідою.  Іван Ігнатович цікавий співрозмовник, він згадував своє життя, аналізував, виявилося, що він непогано знає історію з часів Київської Русі-України.

 « повернутися до списку новин