Тренінг школи комунікації

Представники  Веселівської ОТГ  взяли участь у другому тренінгу школи комунікації, який відбувся у Запорізькому центрі розвитку місцевого самоврядування. В ході тренінгу присутні розробили інформаційну стратегію з конфліктних питань в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області. Тренінг провела тренер-модератор «Школи комунікації» , експерт з комунікації Запорізького ЦРМС Наталя Селюкова.

11:23 25.03.2018

ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Сьогодні 24.03.2018 року в актовій залі селищної ради відбулося позачергове засідання 51 сесії селищної ради VII скликання, на якому було розглянуто та прийнято 2 проекти рішень сесії.

22:34 24.03.2018

Повідомлення

24.03.2018 р. о 10.00 в актовій залі селищної ради відбудеться позачергове засідання  51 сесії селищної ради VII скликання

16:19 23.03.2018

засідання сесії

Сьогодні в актовій залі селищної ради відбулося позачергове засідання 50 сесії селищної ради VII скликання, на якому було розглянуто та прийнято 5 проектів рішень сесії.

16:16 23.03.2018

Шлях  сміття  - на полігон твердих побутових відходів !

Шлях сміття - на полігон твердих побутових відходів !

Відділом житлово-комунального господарства та благоустрою 23 березня здісненно рейд по виявленню несанкціонованих сміттєзвалищ на території смт Веселе. Перевірено всі в’їзди до селища, а також соснові  насадження  у напрямку м. Мелітополь та с. Менчикури,   територія  навколо телевежі.

15:48 23.03.2018

Оголошення

Керуючись розпорядженням селищного голови   від 22.03.2018 р. № 74   «Про перенесення засідання виконавчого комітету» 30 березня 2018 року в актовій залі селищної ради відбудеться  позачергове засідання виконавчого комітету. Початок засідання в 14-00 год.

13:33 23.03.2018

Підписано договір про співробітництво

22 березня   відбулося підписання договору  про  співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів між Веселівською селищною територіальною громадою та Новоуспенівською сільською об’єднаною територіальною громадою.

11:44 23.03.2018

Відбулися громадські слухання

21 березня в селищному будинку культури  відбулися громадські слухання.  На обговорення  було винесено питання  про підвищення тарифів на водопостачання  та водовідведення  для абонентів КП «Водоканал», а саме для жителів смт Веселе, сіл Єлизаветівка, Ясна Поляна, Новоолександрівка.

09:46 23.03.2018

Проект "Розумне місто"

В актовій залі  селищної ради відбувся тренінг, на якому  експерт по соціальній мобілізації та розвитку громад проекту «Розумне місто» Рябий Олександр Володимирович презентував активу Веселівської ОТГ розробку «Інтерактивна інвестиційна  мапа (І-мапа)» з представленням існуючих та майбутніх можливостей інструменту. Представники Веселівської ОТГ  ознайомилися з інструментом залучення інвестицій та побудови коопераційних зв'язків.

17:49 22.03.2018

Позачергове засідання виконкому

Сьогодні в актовій залі селищної ради  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

15:36 22.03.2018