Шановні Веселівці!

Вкотре звертаємося до Вас з проханням щодо приведення своїх територій, земельних ділянок у відповідний привабливий вигляд. Якщо кожен із нас подбає про свій двір, оселю – це був би внесок кожного із нас в благоустрій рідного селища. Всі дуже добре розуміють, що ніхто чужий не прийшов і не засмітив. Все це зробили ми самі - жителі. І нехай кожен з нас подумки запитає себе: "Чому я так поступаю?". Невже пакет зі сміттям не можна віднести у спеціально відведене місце?

13:35 24.04.2018

Стартував національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

23 квітня стартував загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року. Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

11:28 24.04.2018

Вебінар «Операції з зеленими частинами кущів винограду»

Бажаєте отримати гарний врожай винограду та підвищити імунітет рослини - робіть весняну обрізку разом з нами. 3 травня 2018 року о 20:00 дивіться вебінар «Операції з зеленими частинами кущів винограду». Отримуйте відповіді на свої питання від одного з найкращих фахівців України Андрія Васильовича Штірбу, к.б.н., завідуючого відділом виноградарства Національного наукового центру Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова НААН України.

08:57 24.04.2018

Подарунок від народного депутата Валентирова С.В. для творчої реалізації учнів та вчителів Широківського НВК «ЗОШ І –ІІІ ступенів –ДНЗ»

Учнівський та педагогічний колектив Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» отримав у подарунок від народного депутата Валентирова Сергія Васильовича кольоровий принтер EPSON L 486. Ця коштовна  річ була дуже потрібною, адже щорічно школярі та педагоги беруть участь у районних та обласних конкурсах, творчих виставках, роботи на які треба оформляти у кольоровому форматі.

20:19 23.04.2018

Подяка  за здійснення мрії дітей

Подяка за здійснення мрії дітей

11 квітня у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Це  проект, який розпочав своє існування у 2013 році, ми змогли реалізувати тільки зараз.

20:12 23.04.2018

В залі засідань селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

Затвердження Плану заходів із святкування Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги, робота громадських організацій, спілок, асоціацій на території Веселівської селищної ради, встановлення тарифу на централізоване водопостачання  для абонентів КП «Омега»,  надання одноразової матеріальної допомоги та інші питання розглядалися сьогодні на засіданні виконавчого комітету Веселівської селищної ради. Загалом було обговорено 11 питань. Всі рішення прийнято одноголосно.

17:01 23.04.2018

Традиційно комунальна установа вітає своїх підопічних з ювілейними датами народження.

22 квітня святкувала свій 90-річний ювілей  мешканка смт. Веселе Сущенко Ніна Сисоївна. Такий ювілей – дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний ювілей.

13:49 23.04.2018

Представники Веселівської ОТГ взяли участь у тренінгу "Зовнішня комунікація в ОТГ"

У Запорізькому  Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся третій тренінг в рамках "Школи комунікації в об'єднаних територіальних громадах", в якому взяли участь  представники Веселівської ОТГ.  Провела тренінг радник з комунікації Запорізького ЦРМС Наталя Селюкова.  Говорили про зовнішні комунікації - з інвесторами, донорами, обласними і всеукраїнськими засобами масової інформації. Вчилися організовувати масові заходи, цікаві не тільки для жителів громади, а й інших територій. Розглядали особливості різних  заходів.

09:09 23.04.2018