Дата: від до Скинути

Керівники закладів освіти Веселівської селищної територіальної громади склали модель управлінської компетентості керівника НУШ в умовах ОТГ

В рамках роботи Координаційного центру науково-методичного забезпечення освітньої діяльності Веселівської селищної територіальної громади, з метою підвищення рівня професійної компетентності керівників закладів освіти Веселівської селищної ради та їх заступників було запрошено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри менеджменту освіти та психології  КЗ «ЗОІППО» ЗОР Ястребову Валентину Яківну, яка 23  січня 2019 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» провела відео-тренінг за темою «Розвиток управлінської компетентності керівників закладів освіти».

16:56 24.01.2019

Перемога в конкурсі

Вітаємо ученицю 7 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»  Крупинську Віру та її керівника, вчителя  української мови і літератури, Нестеренко Ольгу Григорівну  з перемогою у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули», номінація -  «І в кожному із нас уже живе філософ»!

14:41 24.01.2019

Шановні мешканці!

26 січня о 9.00 год.  в приміщенні КЗ «Веселівська ЗОШ №2» відбудеться  І-й відкритий кубок з  доміно «Забий рибу» .  Змагання командні (2 чол.)

12:17 24.01.2019

Додаткова дотація з держбюджету для Запорізької області. Скільки отримують міста та ОТГ?

Цього року державна субвенція з утримання закладів освіти та охорони здоров'я складає майже 15 млрд грн. Запорізька область отримала 603 млн грн видатків. Кошти депутати облрад мають розділити їх між бюджетами області, районів, ОТГ та міст обласного значення.

11:31 23.01.2019

День Соборності в закладах освіти громади

22  відзначається День Соборності  України. До цієї знаменної дати  в школах громади було організовано та проведено ряд інформаційно-масових заходів: оформлення інформаційного стенду «Україна Соборна», виховні години «Україна в нас одна», «Історія та сьогодення української Соборності» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), урок мужності «Наші односельці на захисті миру у зоні АТО».

10:54 23.01.2019

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з ремонтними роботами, сьогодні 23 січня, з 9.00 до 17.00 буде відсутнє електропостачання по вул:

10:42 23.01.2019

Візит спеціалістів Веселівської селищної територіальної громади до Чернівецької області

З 13 по 16 січня тривав візит делегації Веселівської громади до Чернівецької області. Протягом 4 днів учасники відвідали Великокучурівську громаду, с. Вашківці та  м. Чернівці.

16:57 22.01.2019

Якщо потребуєте підтвердження результатів неформального професійного навчання, звертайтесь до служби зайнятості!

Неформальне  професійне навчання працівників - набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання, - розповідає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. -Так сталося, що за викликом  часу, станом економіки та  з інших причин багато людей навчились робітничим професіям, а підтвердження своїм знанням не мають. Постановою КМУ від 15 травня 2013 р. № 340 затверджено  «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

13:48 22.01.2019