"Спорт - здоров'я мільйонів"-

"Спорт - здоров'я мільйонів"-  цей лозунг завжди актуальний. Нам дуже приємно, що після проведення першого відкритого турніру з бадмінтону на території нашої громади  активно почав розвиватися цей вид спорту.

14:16 01.02.2019

Увага! Відключення електропостачання!

У зв'язку з ремонтними роботами (обрізка дерев) 2 лютого 2019 року з 9.00 до 17.00 год. не буде електроенергії у с. Новоолександрівка по вул. Б.Хмельницького № 73-103; № 80-110

12:08 01.02.2019

Відбувся І етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

30 січня 2019 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся І етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», в якому брали участь вихованці закладів освіти Веселівської селищної ради.

11:21 01.02.2019

Велика допомога небайдужих.

Дуже важливо, що в наш час, коли у світі стільки байдужості, знаходяться люди, здатні співчувати чужій біді, проявляти милосердя, надавати допомогу всім, хто її потребує.

10:30 01.02.2019

Представники освіти громади  взяли участь у зустрічі керівників органів управління освіти та закладів загальної середньої освіти Запорізької області

Представники освіти громади взяли участь у зустрічі керівників органів управління освіти та закладів загальної середньої освіти Запорізької області

30 січня 2019 року в приміщенні Запорізької загальноосвітньої школи № 1 імені Т.Г. Шевченка відбулась зустріч керівників органів управління освіти та закладів загальної середньої освіти Запорізької області, в яких заплановано оснащення ресурсних кімнат, де діють інклюзивні класи.

08:48 01.02.2019

Екскурсія учнів 11-х класів до Таврійського державного  агротехнологічного університету

Екскурсія учнів 11-х класів до Таврійського державного агротехнологічного університету

30 січня 2019 року за запрошенням Ректорату Таврійського державного агротехнологічного університету відбулася поїздка групи учнів 11-х класів (32 учні) комунальних закладів «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» у м. Мелітополь з метою участі у профорієнтаційно-розважальному заході. Супроводжували групу  педагогічні працівники вищезазначених закладів: Поляков В.С., Василенко С.С., Акімова В.П., а також представник від батьків – Катуніна Н.В.

08:34 01.02.2019

Робоча зустріч з представником проекту USAID

29 січня 2019 року відбулася робоча зустріч з представником  проекту USAID  «Підтримка аграрного і сільського розвитку». В ході зустрічі було визначено ідеї для  проектів, які  будуть реалізовано на території громади.

08:19 01.02.2019

Щиро вітаємо з перемогою!

Вітаємо  ДЬЯЧЕНКО  ВАЛЕРІЮ  вихованку  ПКЗ «БДЮТ»  гуртка  «Барвиста стрічка»   та керівника гуртка  РЕВУЦЬКУ  Н.В.  з перемогою  у обласному конкурсі ялинкових прикрас  «Моя Новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» .

10:00 31.01.2019