Дата: від до Скинути

Міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя»

Громадська організація «Відкритий світ молоді»  з 14 по 19 квітня 2019 року в м. Братислава у співпраці з Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA) за підтримки Посольства Словаччини в Україні проводить міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя» (програма додається).

15:38 21.01.2019

18 січня в селищному будинку культури відбувся конкурс колядок та щедрівок серед закладів освіти громади.

Українська традиція святкування Різдва сягає давніх давен і несе в собі багатий пласт культури нашого народу. Диво-красу, світло і благодать приховує в собі це свято: коляда з зіркою і Різдвяний Вертеп, запашна кутя і дідух на покуті, 12 страв і вся родина за Святою вечерею. Зберегти ці традиції зможемо лише передавши їх молодому поколінню.

13:19 21.01.2019

ДО УВАГИ !

21 січня 2019 року у зв"язку з поривом по вулиці Лісова буде відключено водопостачання свердловини № 7 (комунхоз) та свердловини № 8(ялинки) до 14-00

11:03 21.01.2019

Свято Водохреще в с. Широке

Найпоширенішою традицією на Водохреща була і залишається традиція купання в освяченій ополонці. Щороку дедалі більше українців наважуються зануритися у крижану очищену воду. Багато кого зробити такий відчайдушний вчинок залякує страх захворіти, проте, варто зазначити, що ще не чутно було про жоден випадок хвороби після купання в ополонці на Водохреща.

10:24 21.01.2019

Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю, 25 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення-начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївка.

08:45 21.01.2019

Увага! Пряма лінія!

У середу, 23 січня  2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань, керівник міжфракційної депутатської групи "Рівні можливості" Ковиліна Тетяна Миколаївна.

08:14 21.01.2019