Дата: від до Скинути

Запрошуємо взяти участь у мітингу, присвяченому  30-й річниці виведення військ з Афганістану та вшанування пам’яті загиблих воїнів – інтернаціоналістів

Запрошуємо взяти участь у мітингу, присвяченому 30-й річниці виведення військ з Афганістану та вшанування пам’яті загиблих воїнів – інтернаціоналістів

Запрошуємо взяти участь у мітингу, присвяченому  30-й річниці виведення військ з Афганістану та вшанування пам’яті загиблих воїнів – інтернаціоналістів, який відбудеться 15 лютого 2019 року об 11.00 годині біля пам’ятника воїнам – афганцям смт Веселе.

09:00 14.02.2019

Консультація Міністра юстиції. Сплата аліментів

Павло Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.

15:45 13.02.2019

Запрошуємо до діалогу

16 лютого о 12.00 в приміщенні Веселівської селищної ради (зал засідань, смт Веселе, вул. Леніна 162) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами про налагодження співпраці між владою та мешканцями ОТГ задля розвитку громади.

08:57 13.02.2019

До уваги сільгоспвиробників!  Використання пестицидів та агрохімікатів в сільському господарстві шляхом проведення авіаційно - хімічних робіт

До уваги сільгоспвиробників! Використання пестицидів та агрохімікатів в сільському господарстві шляхом проведення авіаційно - хімічних робіт

Запорізька область - один з найбільших виробників сільськогосподарської продукції серед регіонів України. Площа сільськогосподарських угідь області становить 2246,3 тис. га, або 5,4% сільгоспугідь України.

13:35 12.02.2019

Даруйте книги з любов’ю

Шановне товариство, долучайтеся до одного з наймолодших свят – Міжнародного дня дарування книг.

09:44 12.02.2019

Підготовка до сесії

У зв’язку з підготовкою до позачергової сесії, 8 та 9 лютого  в актовій залі селищної ради відбулися засідання комісій з питань:

12:03 11.02.2019