Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Прибирання території села Мала Михайлівка триває

Згідно  запланованих заходів,  починаючи з 6 квітня 2019 року,  на території  громадського кладовища села Мала Михайлівка  новостворена  громадська організація розпочала роботу  з  благоустрію.

Зібралися усі  небайдужі мешканці  села з лопатами, граблями та мітлами. Своїм транспортом  вивозили  з території кладовища сміття, палили  суху траву, готували територію  для скошування  бурянів.

 На  загальних зборах  громадян в березні місяці було вирішено зібрати по 100 грн. з двору для утримання сільського кладовища в належному стані. На теперішній  день проводиться робота по збору цих коштів. Не тільки мешканці села  здають  гроші, а ще й ті  люди у яких  поховані близькі  на нашій території, за що їм велика подяка. Суботники продовжуються. Ініціативні групи вже привели до ладу  територію  дитячого майданчика, розпочали  прибирання території меморіального комплексу загиблим воїнам. Надалі планується  суботник з прибирання  вулиці Центральної  та  виробничих ділянок  установ та організацій  села.

                                                                                   Староста села Мала Михайлівка.« повернутися до списку новин