ОГОЛОШЕННЯ

19 січня 2019 року о 09.00 год. в спортивній залі Веселівського професійного аграрного ліцею відбудеться відкритий турнір з бадмінтону. До участі запрошуються всі бажаючі.

09:23 16.01.2019

Повідомлення

22.01.2019 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 69 сесії селищної ради VII скликання.

20:20 15.01.2019

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо  учня 10 кл. КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"  Урбанського Єгора та його наставника Гушуляк Світлану Володимирівну за зайняте  ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

12:18 15.01.2019

СІМЕЙНА ФЕРМА

З обласного бюджету у 2019 році через  комунальну установу «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Запорізької обласної ради» орієнтовно планується спрямувати 1,0 млн. грн. у вигляді надання позики (під 3% річних на 10-20 років) на створення, реконструкцію та будівництво«Сімейних ферм».

08:10 15.01.2019

Найцінніший скарб у нашому житті – наші діти.

Надання соціальної підтримки молодим сім’ям – одна з основних задач роботи відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.

15:42 14.01.2019

14 ciчня вiдзначають Старий Новий piк або день Святого Василя.

Святий Василь зробив дуже багато для віруючих людей, зокрема допомагав їм не втратити віру, закликав до терпіння, смирення та мужності. Василь Великий заснував два монастирі — жіночий і чоловічий, у кожному окрузі своєї митрополії утримував богадільні та будинки для прочан. Його життя — справжній зразок для наслідування.

09:26 14.01.2019

12 січня вітаємо члена виконавчого комітету  Веселівської селищної ради,  Козаченко Василя Володимировича з Днем народження!

12 січня вітаємо члена виконавчого комітету Веселівської селищної ради, Козаченко Василя Володимировича з Днем народження!

Шановний Василю Володимировичу!  Хочемо побажати Вам щастя і тепла. Нехай переступають через поріг вашого будинку тільки радість, а тривоги завжди залишаються за дверима! Бажаємо в цей день, щоб щастя ніколи не покидало, щоб здоров’я з роками не меншало. Щоб кожен день був прекрасніше попереднього.

15:55 11.01.2019

У селищному Будинку культури відбувся конкурс колядок та щедрівок серед сільських клубних закладів

11 січня 2019 року в селищному будинку культури відбувся конкурс колядок та щедрівок "Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим і малечі" серед сільських клубних закладів.

14:40 11.01.2019

Січнева конференція педагогічних працівників

10 січня 2019 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», відповідно до плану роботи  Координаційного центру науково-методичного забезпечення освітньої діяльності Веселівської селищної територіальної громади, Програми роботи над науково-методичною проблемою «Науково-методичний супровід професійного розвитку працівників освіти в умовах Веселівської селищної територіальної громади 2018-2022 рр.» було проведено січневу конференцію педагогічних працівників.

16:24 10.01.2019