Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Рятувальники взаємодіють з релігійними закладами!

У зв’язку зі святкуванням найбільшого свята християн – Світлого Христового Воскресіння та дотримання правил пожежної безпеки під час святкового богослужіння у православних церквах, співробітники  Веселівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області  24 квітня 2019 року провели профілактичні заходи серед релігійних закладів смт. Веселе.

У  ході зустрічі співробітники РС ГУ ДСНС   нагадали їм основні вимоги щодо виконання правил пожежної безпеки під час проведення святкового богослужіння, розповіли про вимоги щодо користування сертифікованими вогнегасниками, на прикінці зустрічей представникам православних закладів були вручені тематичні пам’ятки та інформаційні листівки щодо забезпечення пожежної безпеки під час святкового богослужіння у православних церквах.

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України  у Запорізькій області звертається до всіх громадян району та громад:

  • про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час святкового богослужіння у православних церквах та проведення культурно-масових заходів на відкритих територіях;
  • будьте обережні під час користування свічками у церквах, храмах та вдома, різноманітними піротехнічними виробами, вогнем на відкритих територіях;
  • не залишайте без нагляду запалені свічки, не ставте їх поблизу горючих матеріалів та на горючі поверхні;
  • під час відпочинку на лоні природи слідкуйте за розпаленим багаттям та дотримуйтесь всіх правил пожежної безпеки.

          Будьте уважні, вкрай обережні у поводженні з вогнем.

          Пам’ятайте, лише дотримуючись правил пожежної безпеки, будучи уважними до себе та ближніх, ми зможемо уникнути більшості «сезонних» небезпек» у цю особливу пору року! У разі виникнення пожежі – негайно телефонуйте за номером «101»!

 

 

 

 

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                            О.А. Баша

 « повернутися до списку новин