20 грудня 2018 року у Києві відбувся Форум «Відповідальне управління громадою».

Метою Форуму є обговорити важливість залучення громадян до процесу ухвалення рішень в об’єднаних територіальних громадах в умовах децентралізації, а також відкритого діалогу влади з мешканцями задля формування співвідповідальності за прийняття рішень, що стосуються життя громади.

16:23 22.12.2018

Мобільний соціальний офіс інформує

Відповідно до графіку виїзду 21 грудня 2018 року робоча група  «Мобільного  соціального офісу»  здійснила прийом громадян на території села Озерне.

10:19 22.12.2018

УВАГА! ЗМІНИ! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Обговорення відбудеться 21 грудня о 14:30 годині в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля за адресою: смт Веселе вул. Центральна, 150. Веселівська селищна рада

09:26 21.12.2018

У День Святого Миколая, 19 грудня відбулося відкриття новорічної ялинки

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

12:10 20.12.2018

Приємні дарунки у день Святого Миколая!

Напередодні свята дня Святого Миколая 17 грудня 2018 в гості до вихованців дошкільного підрозділу КЗ «Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» завітав з подарунками депутат районної ради Рудський Сергій Володимирович. Хлопчики та дівчата з великою радістю отримали набір м’ячів для спортивних ігор.

10:23 19.12.2018

19 грудня християни відзначають День Святого Миколая Чудотворця.

Дідуся з торбинкою подарунків на плечах знають усі з самого дитинства. Миколай допомагав бідним, рятував людей від голоду та приносив нужденним гроші та гостинці. На відміну від більшості святих, яких впізнаємо за повір'ями чи легендами, цей був історичною постаттю.

09:27 19.12.2018