ДО УВАГИ!

05   лютого 2019 року  у  зв'язку  з  аварією на північному водопроводі по вул. Чарівна  та вул.  Чумацька було відключене водопостачання. Наразі ведуться ремонтні роботи. Аварія сталася велика, тому сьогодні   відремонтувати не встигнуть. За інформацією КП "Водоканал"  ввечері  5 лютого та  зранку 6 лютого води не буде:

16:31 05.02.2019

Увага!

6 лютого  з 9.00 до 10.00 год.  та з 14.00 до 15.00 год. у зв`язку з ремонтними роботами буде відключення ВО 35 КВ від електропостачання  в с.  Озерне, с. Авангард та с. Мала Михайлівка.

16:24 05.02.2019

Вирішення питання надання гуманітарної допомоги

4 лютого 2019 року відбулася зустріч голови селищної ради П.Кіяшко  з представником  організації  «Помощь Востоку»  з м. Бранде (Данія)  Ерлінгом Лаурсєном, на якій було  обговорено питання надання гуманітарної допомоги Веселівській центральній районній лікарні  у вигляді многофункціональних ліжок. Наразі дійшли узгодженого рішення щодо доставки гуманітарної допомоги до нашої громади з м. Бранде (Данія)

13:06 05.02.2019

Відключення водопостачання

05   лютого 2019 року  у  зв"язку  з  аварією на водопроводі   по   вул. Чарівна  та вул.  Чумацька   буде  відключено  водопостачання   до 17-00

11:54 05.02.2019

Веселівська селищна  рада та виконавчий комітет щиро вітають з  80-м Днем народження Почесного громадянина селища  Веселе  Орла Василя Павловича!

Веселівська селищна рада та виконавчий комітет щиро вітають з 80-м Днем народження Почесного громадянина селища Веселе Орла Василя Павловича!

Привітати ювіляра в актовій залі селищної ради сьогодні зібралися представники громадських організацій «Рада старійшин» та «Рада ветеранів», колектив селищної ради, представники  Веселівської райради, управління соціального захисту населення та інші.

10:58 05.02.2019

5 лютого 2019 року Почесний громадянин смт Веселе Орел Василь Павлович відзначатиме своє вісімдесятиріччя від дня народження.

Біографія Орла Василя Павловича  є прикладом, що він наполегливо іде дорогою життя і перебуває завжди серед людей. Моє знайомство з Василем Павловичем відбулося понад сорок років тому. Я добре знаю цю людину.

17:11 04.02.2019

Робочий візит до  Веселівської ОТГ  консультанта проекту «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій»

Робочий візит до Веселівської ОТГ консультанта проекту «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій»

В період з 28 по 31 січня 2019 року в рамках Менторської  програми «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій» за сприяння Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH з другим робочим візитом у Веселівській ОТГ перебувала консультант проекту Анна Левкіна.

15:32 04.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2019 року в 14-00 в актовій залі селищної ради відбудеться планове засідання виконавчого комітету.

13:51 04.02.2019